Sony K-55XR8A - Bravia 8A - 55", 4K, OLED
Sony Bravia 8A 55" | OLED 4K | Google TV 2025 | 120Hz | Dolby Vision/Atmos | IMAX | PS5 compatible
Spécifications
| Écran professionnel | |
|---|---|
| Taille écran | 55" |
| Type d'écran | OLED |
| Résolution | 4K |
| Mat | Non |
| Mode Portrait | Oui |
| Standby | 0.5 W |
| Tuner TV | Oui |
| Consommation électrique | 72 kWh/1000h |
| Garantie | 5 ans |
| TV Grand public | |
|---|---|
| VESA | 300 x 300 |