Sony K-65XR8A - Bravia 8A - 65", 4K, OLED
Sony Bravia 8A 65" | OLED 4K | Google TV 2025 | 120Hz | Dolby Vision/Atmos | IMAX | PS5 compatible
Spécifications
| Taille écran | 65" |
| Type d'écran | OLED |
| Résolution | 4K |
| Mat | Non |
| Mode Portrait | Oui |
| Standby | 0.5 W |
| Tuner TV | Oui |
| Consommation électrique | 83 kWh/1000h |
| Garantie | 5 ans |